Põllumeeste Keskliidu presidendiks valiti Tõnu Post

tonuEESTI PÕLLUMEESTE KESKLIIT

Pressiteade

18. mai 2016

Põllumeeste Keskliidu presidendiks valiti Tõnu Post

Täna, 18. mail Säreveres toimunud Eesti Põllumeeste suurkogul valiti liidu presidendiks Saaremaa Põllumeeste Liidu juht Tõnu Post.

„Praegusel põllumajanduse, eriti piimakarjakasvatajate ja seakasvatajate, jaoks väga keerulisel ajal tuleb tublisti panustada põllumeeste koostöö tõhusamaks muutmisele. Pean põllumeeste ühistulist tegevust tuleviku seisukohalt ainuõigeks ja püüan teha kõik, et põllumajandustootjate tulevik läbi koostöö oleks edukas ja edasiviiv,“ ütles värske president Tõnu Post.
Tõnu Post on veterinaari haridusega põllumees, kes juhib Saaremaa üht suuremat põllumajandusettevõtet – Kõljala Põllumajanduse Osaühingut. 2012. aastal valiti ta Saaremaa aasta põllumeheks ja teda on tunnustatud ka Saaremaa aasta ettevõtja tiitliga. 2013. aastal valiti ta Aasta Põllumeheks ning samal aastal sai ta ka parima piimakarjakasvataja tiitli. Põlisel Saaremaa mehel on peale juhiomaduste ja töökuse ka tubli annus missioonitunnet, et oma kodukandi elu edendada, kirjutas Maaleht tema kohta 2013. aastal.

 


Kommenteerimine on suletud.